Üdvözöllek a weboldalamon!

Lubics Szilvia honlapján jársz. Ezen az oldalon olvashatsz az edzéseimről, versenyeimről, eddigi eredményeimről. Blogomban találsz aktuális versenybeszámolókat, vagy csak épp néhány gondolatot, amelyek futás közben és azon kívül foglalkoztatnak.

Újdonságok

Podcast

2024.04.06 11:33
Bolya Imre vendége voltam a "Karizma Podcast"-ben. Linkek YouTube: www.youtube.com/watch?v=3h-NrHkVwyQ  Spotify: n9.cl/2ubhd Apple: n9.cl/aoyiy7  

Kasszás lettem

2024.04.05 18:31
Nagyon jól sikerült ma a dm drogerie markt Magyarország adományozási akciója, melynek apropóján egy órára beálltam a kassza mögé. Imádtam pénztáros lenni, persze időnként bénáztam a vonalkódokkal, de alapvetően ment a "Van dm kártyája?", "A számlával még meg lehet pörgetni a szerencsekereket.",...

A Kör

2024.03.12 21:26
A Kör - 150 km 7100 szintemelkedéssel a Börzsönyben Helyzetjelentés közel két nappal a Kör után: jobb bokám bedagadva, éjjel váltva nyilall hol egyik, hol másik izmomba a fájdalom, tegnap Gyuri szülinapi vacsiján az ünnepelt legnagyobb meglepetésére (az együtt töltött 30 év alatt még nem látott...

Ultratábor

2024.01.28 20:42
Csütörtökön indult az ultratáborunk, amit immáron 11. alkalommal szervezünk meg Zalában.Ez a tábor nekem nagyon sokat jelent: hálás vagyok minden futóbarátomnak, aki hozzánk utazik emiatt. Volt, aki Nyíregyházáról jött, volt, aki Svácból repült miattunk haza. Volt, aki első alkalommal tartott...

58 kilométeres verseny Olaszországban

2024.01.08 18:48
S1 Trail - La Corsa della Bora - harmadszor: 58 kilométer 2300 méter szintemelkedéssel.Igyekszem minél többet technikás terepen futni, de Zala nem bővelkedik sziklás hegyekben, így bizony utazni kell, ha ilyen jellegű örömökre vágyom. :-)  Szerencsére ez a verseny közel van hozzánk, bő három...

Szilveszteri futás most és 20 éve

2023.12.31 18:53
2023.12.31. délelőtt. Zalaegerszegen futok a TV-torony felé, ugyanúgy, mint pontosan 20 éve… Ugyanezen a bő 24 kilométeres távon indultam 2003-ban csupán egy félmaratoni versennyel a lábamban. 30 éves sem voltam, két gyermekem volt… mintha most lett volna, de közben olyan messze, mintha nem is az...

2023

2023.12.30 12:40
Lassan vége az évnek, már teljes gőzzel készülök a ’24-es kihívásokra, de valahogy úgy érzem, az idei év lezárásaként már csak magam miatt is szükségem van egy kis visszatekintésre.Kemény év volt, műtétek miatt csaknem három hónap teljesen futásmentesen telt. Ennek ellenére kicsivel több mint 1000...

265 km Gran Canarián - beszámoló

2023.11.26 17:28
 Egyetlen, több napon át tartó versenyemről sem jöttem haza ugyanazon emberként, mint ahogyan elmentem. Minden alkalommal, amikor darabkáimra szedett szét a kihívás, a részek összerakása közben találtam valami olyasmit magamban, ami valószínűleg addig is ott volt, csak sok minden volt...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>