Beszélgessünk!

Ha kérdésed van, tanácsot szertnél kérni, vagy csak egyszerűen üzenni szeretnél, itt megteheted!

Nyiss új témát, vagy szólj hozzá a meglévőekhez!

Beszélgessünk!

EB/Albi 2016

imre | 2016.11.07

"Az érzelmek, amiért érdemes volt annyit küzdeni, amiért érdemes volt lemondanom a Spartathlonról, amiért érdemes volt eljönnöm, még akkor is, ha a nagy álom, a dobogós helyezés nem is sikerült. De dolgozom, dolgozunk tovább, hogy egyszer elérjük azt is."

Hát igen, bármi az életben ami érdemes arra hogy birtokoljuk, érdemes arra, hogy dolgozzunk érte!

egyéni rekord

imre | 2016.10.30

Kedves Szilvia,
gratulálok a 24 ó EB teljesítményedhez, s egyúttal
kérdezném, hogy az a bizonyos négy évvel ezelőtti egyéni rekordod a 24-órás futást illetően, mennyi?
Köszönöm!

Re:egyéni rekord

Lubics Szilvi | 2016.11.02

Kedves Imre!
2012-ben Sárváron futottam 232,45 km-t.

Alvás:)

B. Nóri | 2016.10.27

Kedves Szilvi!

Köszönöm, hogy motiválsz!
Engem az érdekelne most a legjobban, hogy a család, a futás és a munkád mellett naponta hány órát alszol?
Én most épp e három legfontosabb dolog és az alvás között próbálom megtalálni az egyensúlyt.
Előre is köszönöm válaszod és minden elismerésem a kitartásodért!

Re:Alvás:)

Lubics Szilvi | 2016.11.02

Kedves Nóri!

Igyekszem minél többet aludni, hisz bár kevésbé tűnik fontosnak, de a sport terén csak akkor tudjuk kihozni magunkból a maximumot, ha a regenerálódásra is odafigyelünk. Ami engem illet, sajnos a munka miatt egyéb regenerációs lehetőségekre gyakorlatilag nincs időm, így legalább az alvásra igyekszem odafigyelni, és napi 7-8 órát aludni. Kivételek persze mindig akadnak - pl. egy hajnali futás esetén, de egy-egy célverseny közeledtével már muszáj sokat aludni, pihenni.

Ultratávok

imre | 2016.10.04

Kedves Szilvia,
gratulálok a 134,3 km-es teljesítményhez és az országos bajnoki cím elnyeréséhez!
Szeretném megkérdezni, hogy tervezel-e ultratávos versenyeket a közeljövőben (12 órás felettiekre gondolok).
Köszöm válaszod.
üdv. imre

Re:Ultratávok

Lubics Szilvi | 2016.10.08

Kedves Imre!
Köszönöm a gratulációt!
Igen, a következő nagy verseny, amire készülök, az október 22-én megrendezésre kerülő 24 órás Európa-bajnokság lesz.

Re:Re:Ultratávok

imre | 2016.10.13

Kedves Szilvia,
kíváncsian várom, és természetesen szorítok!

Lesz lehetőség online figyelemmel követni a futást? Jó dolog az ilyen, mert sok hasznos információt lehet kiszűrni belőlük mások számára is, pl. egy állóképeségi elemzéshez elengedhetetlen.

Re:Re:Re:Ultratávok

Lubics Szilvi | 2016.10.18

Kedves Imre!
Ajánlom a magyar csapat facebook oldalát, mely nyilvános:
https://www.facebook.com/24-%C3%B3r%C3%A1s-Eur%C3%B3pa-bajnoks%C3%A1g-magyar-csapata-356217647898901/
illetve a verseny hivatalos oldalát:
http://www.albi24h.fr/
Köszönöm a szurkolást!

Velencei Szupermaraton

Polczer Tamás | 2016.09.02

Kedves Szilvia!
Először is gratulálok eddigi teljesítményeidhez! Nagyon sok plusz motívációt adsz a futáshoz. (Én márc.-ban kezdtem)

Jól látom ,hogy Te is 30km-en indulsz vasárnap Velencén?!

Nekem ez lesz eddigi leghosszabb futásom. 1 hónapja futottam első félmaratonom (1:52:15). Van esetleg valami tipped,hogy fussam életem első 30-asát?

köszönöm

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Új hozzászólás hozzáadása