Beszélgessünk!

Ha kérdésed van, tanácsot szertnél kérni, vagy csak egyszerűen üzenni szeretnél, itt megteheted!

Nyiss új témát, vagy szólj hozzá a meglévőekhez!

Beszélgessünk!

Re:Badwater 2017

Lubics Szilvi | 2017.07.14

Nagyon szépen köszönöm! :-)

Sárvár, 2017, 12ó egyéni

imre | 2017.04.25

Kedves Szilvi!
Gratulálok a 12 órás női egyéni eredményhez!
Kérdezni szeretném, hogy szerinted, hol csúszott el az I. hely?
Köszönöm válaszod.

Üdvözlettel
imre

Re:Sárvár, 2017, 12ó egyéni

Lubics Szilvi | 2017.04.26

Kedves Imre!

Félig viccesen szólva ott, hogy kevesebbet futottam, mint az első helyezett - minden egyéb kifogáskeresésnek tűnhet. Ami tény, hogy órákon keresztül jelentős gyomorproblémáim voltak, ami miatt közel sem tudtam kihozni magamból azt, amit szerettem volna. Ez zavar igazán, a helyezés kevésbé. üdv, Szilvi

Polarizált edzés

imre | 2017.01.05

Kedves Szilvi,
szeretném megkérdezni, hogy polarizált edzés formát alkalmazol-e felkészülésed alatt?
Köszönöm válaszod!

Re:Polarizált edzés

Lubics Szilvia | 2017.01.12

Szia Imre!

Ezalatt azt érted, hogy könnyű és kemény napok váltogatják egymást? Ha igen, akkor a válasz: igen. :-)

Re:Re:Polarizált edzés

imre | 2017.01.15

Nem, de így is OK a válasz :-).

ultrafutó tábor

Henglár György | 2017.01.03

Kedves Szilvi!

Először is azzal kell kezdenem, hogy nagyon-nagyon tisztellek és gratulálok az eddigi szinte emberfeletti eredményedhez!
Többször futottunk már együtt, pl. Optivita Kupán, de ezt persze te nem tudtad :), hatalmas élmény volt látni testközelből, ahogy futsz. Most pedig Vincze Zsófi blogjában olvastam, hogy január végén tartasz - idén már többedszerre - egy edzőtábort, találkozót ultrafutóknak, ami biztos még nagyobb élmény lehet, mint az eddigi 6 órás tapasztalásaim.

Ez iránt a tábor iránt szeretnék érdeklődni.
Van-e olyan felület, ahol esetleg minden le van írva és nem kell téged fárasztanom a kérdéseimmel?
Van-e a részvételnek valamilyen feltétele (kvalifikációs szint), pl. bizonyos szinten tudni kell futni, bizonyos távot már le kellett futni a jelentkezőnek?
Van-e részletes program?
Mennyibe kerül a tábor, mi van benne az árban?
Tudsz-e ajánlani szállásokat, éttermeket arra az időszakra?

Valószínűleg az idei táborhoz már későn kérdezek, nem tudom úgy megszervezni a saját részemet (munka, szállás, stb.), de azért meg szeretném tudni ezeket, ugyanis ha nem is idén, de a következő 1-2 évben mindenképpen részt szeretnék venni. Meg az az igazság, hogy a fokozatosságra törekszem a futásban - most még "csak" 6 óránál tartok, de ha minden jól megy, akkor jövőre már a 100 km-el fogok próbálkozni - és lehet, hogy a táborod inkább a jövőben fog csak beleilleni a felkészülésembe. De akkor már az információk birtokában legalább már tudnék tervezni.

Először is köszönöm válaszodat!

További sok sikert kívánok!

Üdvözlettel:
Henglár György

Re:ultrafutó tábor

Lubics Szilvia | 2017.01.12

Szia!

Idén ötödször tartom ezt a tábort, leginkább ismerősöknek, de az idén így is nagyon sokan leszünk már. (40 fő körül). Ilyenkor mindent én intézek, szállás, étkezés, programok. A szállást,étkezést mindig kedvezményesen kapjuk.
Ha szeretnél jövőre jönni, jelezd előtte üzenetben a sportolói facebook oldalamon és küldök meghívót, amiben minden információt megtalálsz. Minden évben január utolsó hétvégéjén tartom ( 4 nap futás). Ha érdekel az idei, írj az oldalamra.
Azt hiszem, ha 6 órát futsz és 100 km-re készülsz, már simán elbírod az ottani edzéseket.

Üdvözlettel:
Szilvi

Re:Re:ultrafutó tábor

Henglár György | 2017.01.13

Szia!

Köszönöm a választ!
Bár nem vagyunk ismerősök, én mégis megpályáznám majd a jövő évit. :) Megtisztelsz, ha majd küldesz meghívót!

Üdvözlettel:
Gyuri

EB/Albi 2016

imre | 2016.11.07

"Az érzelmek, amiért érdemes volt annyit küzdeni, amiért érdemes volt lemondanom a Spartathlonról, amiért érdemes volt eljönnöm, még akkor is, ha a nagy álom, a dobogós helyezés nem is sikerült. De dolgozom, dolgozunk tovább, hogy egyszer elérjük azt is."

Hát igen, bármi az életben ami érdemes arra hogy birtokoljuk, érdemes arra, hogy dolgozzunk érte!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Új hozzászólás hozzáadása