Beszélgessünk!

Ha kérdésed van, tanácsot szertnél kérni, vagy csak egyszerűen üzenni szeretnél, itt megteheted!

Nyiss új témát, vagy szólj hozzá a meglévőekhez!

Beszélgessünk!

egyéni rekord

imre | 2016.10.30

Kedves Szilvia,
gratulálok a 24 ó EB teljesítményedhez, s egyúttal
kérdezném, hogy az a bizonyos négy évvel ezelőtti egyéni rekordod a 24-órás futást illetően, mennyi?
Köszönöm!

Re:egyéni rekord

Lubics Szilvi | 2016.11.02

Kedves Imre!
2012-ben Sárváron futottam 232,45 km-t.

Alvás:)

B. Nóri | 2016.10.27

Kedves Szilvi!

Köszönöm, hogy motiválsz!
Engem az érdekelne most a legjobban, hogy a család, a futás és a munkád mellett naponta hány órát alszol?
Én most épp e három legfontosabb dolog és az alvás között próbálom megtalálni az egyensúlyt.
Előre is köszönöm válaszod és minden elismerésem a kitartásodért!

Re:Alvás:)

Lubics Szilvi | 2016.11.02

Kedves Nóri!

Igyekszem minél többet aludni, hisz bár kevésbé tűnik fontosnak, de a sport terén csak akkor tudjuk kihozni magunkból a maximumot, ha a regenerálódásra is odafigyelünk. Ami engem illet, sajnos a munka miatt egyéb regenerációs lehetőségekre gyakorlatilag nincs időm, így legalább az alvásra igyekszem odafigyelni, és napi 7-8 órát aludni. Kivételek persze mindig akadnak - pl. egy hajnali futás esetén, de egy-egy célverseny közeledtével már muszáj sokat aludni, pihenni.

Ultratávok

imre | 2016.10.04

Kedves Szilvia,
gratulálok a 134,3 km-es teljesítményhez és az országos bajnoki cím elnyeréséhez!
Szeretném megkérdezni, hogy tervezel-e ultratávos versenyeket a közeljövőben (12 órás felettiekre gondolok).
Köszöm válaszod.
üdv. imre

Re:Ultratávok

Lubics Szilvi | 2016.10.08

Kedves Imre!
Köszönöm a gratulációt!
Igen, a következő nagy verseny, amire készülök, az október 22-én megrendezésre kerülő 24 órás Európa-bajnokság lesz.

Re:Re:Ultratávok

imre | 2016.10.13

Kedves Szilvia,
kíváncsian várom, és természetesen szorítok!

Lesz lehetőség online figyelemmel követni a futást? Jó dolog az ilyen, mert sok hasznos információt lehet kiszűrni belőlük mások számára is, pl. egy állóképeségi elemzéshez elengedhetetlen.

Re:Re:Re:Ultratávok

Lubics Szilvi | 2016.10.18

Kedves Imre!
Ajánlom a magyar csapat facebook oldalát, mely nyilvános:
https://www.facebook.com/24-%C3%B3r%C3%A1s-Eur%C3%B3pa-bajnoks%C3%A1g-magyar-csapata-356217647898901/
illetve a verseny hivatalos oldalát:
http://www.albi24h.fr/
Köszönöm a szurkolást!

Velencei Szupermaraton

Polczer Tamás | 2016.09.02

Kedves Szilvia!
Először is gratulálok eddigi teljesítményeidhez! Nagyon sok plusz motívációt adsz a futáshoz. (Én márc.-ban kezdtem)

Jól látom ,hogy Te is 30km-en indulsz vasárnap Velencén?!

Nekem ez lesz eddigi leghosszabb futásom. 1 hónapja futottam első félmaratonom (1:52:15). Van esetleg valami tipped,hogy fussam életem első 30-asát?

köszönöm

Re:Velencei Szupermaraton

Lubics Szilvi | 2016.09.20

Kedves Tamás!
Ne haragudj, elkerülte a figyelmemet a kérdésed, ezért nem válaszoltam rá. Remélem jól sikerült a versenyed - további jó futásokat kívánok!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Új hozzászólás hozzáadása